من همیشه حیرت می کنم وقتی شرکت ها با اینترنت مثل یک تبلیغ بزرگ تلویزیونی برخورد می کنند. کلیک های فریادی تقریباً وجود ندارند ، با این وجود خرید آگهی ها همچنان ادامه دارد و به سمت بالا ادامه می یابد ، و واقعیت های سرد را نادیده می گیرید ، (نرخ کلیک آنقدر پایین است که اکنون زمان صرف شده در یک سایت وابسته به عنوان یک واحد اندازه گیری در نظر گرفته می شود).

بله ، هنگامی که با تکنولوژی دست و پنجه نرم می کنید ، کمی آژانس دیجیتال مارکتینگ  یادآوری می تواند داروی مناسبی باشد. آژانس بازاریابی دیجیتال هر زمان که می خواهید برای 12 بار بار حساب ایمیل خود را کار کنید ، این واقعیت را در نظر بگیرید که مدت ها پیش تعداد زیادی از کارآفرینان کوچک هرگز از طریق ایمیل ارسال نمی کردند و تمام مکاتبات خود را از طریق پست ، تلفن یا ارسال انجام می دادند. آیا در آخرین دفتری که با استفاده از آن کار کرده اید “صندوق پستی” خود را به خاطر می آورید؟ درب بازکن نامه ، جعبه های پست صوتی پر از آب یا اسفنج مرطوب برای بسته شدن کاغذها چطور؟ یادتان می آید که چه زمانی به طور مداوم برش کاغذ می گرفتیم؟

آنها ممکن است چندین مشتری مختلف داشته باشند که می توانند آنها را استخدام کنند. هر شرکتی چیزی متفاوت از تولید تیزرهای تبلیغاتی در مشتریان خود دارد. خواهید دید که محصولات و خدمات معمولاً یکبار به فروش می رسند.

اگر تصور می کنید که قطعاً مورد جدیدی در این کره خاکی وجود ندارد ، باید تشخیص دهید که برای بهترین شانس یا خدمتی که ارائه می دهید ، احتمال اینکه کسی ، در یک مکان دیگر تقریباً دقیقاً هر کس انجام دهد ، خوب خواهد شد.

با Royalty Free فله مجوز دارد و سپس ، به استثنای برخی موارد ، به طور مداوم هر چیزی را به ارمغان می آورد. قیمت معمولاً با ابعاد پرونده تعیین می شود. سهام خرد دقیقاً تازه واردی است که قیمت مجدداً به طول و عرض پرونده ها بستگی دارد ، اما با قیمت های بسیار مقرون به صرفه (در محدوده 1.00 تا 10.00 دلار). انتخاب کنید که کدام یک از مدلهای صدور مجوز یا ترکیبی از مدلهای صدور مجوز برای موضوع مورد نیاز است. یک تن از انجمن های سهام وجود دارد. احتمالاً می توان “تالارهای گفتگوی عکس سهام” و “وبلاگ عکس های سهام” را در Google جستجو کرد و گروه های مختلفی را انتخاب کرد.

ما از طریق تلفن با هم صحبت کرده بودیم ، اما این اولین شخص من بود که رئیس General Robotics را انتخاب کردم ، شرکت مادر ، Panoscan ، مدیر شرکت Instagram این شرکت خواهد بود. – نه می گویم چشم انداز و تجسم طراح The Ferret و همچنین دوربین پانوراما با وضوح بالا MK-3 Panoscan.

اما گاهی اوقات روش مناسب شما در خدمت رسانی به آنها این است که به آنها اطلاع دهید هزینه ای برای جستجو در گزینه هایشان و ارسال نامه الکترونیکی به شما هنگامی که تصمیم گرفتند محصول شما بهترین نیاز آنها را برآورده می کند ، ندارد.

این چند ایده ساده است که به شما کمک می کند یک تعطیلات کوچک از وسایل کوچک خود بگیرید. به یاد داشته باشید ، چه تازه شروع کرده اید ، چند لحظه اینجا و آنجا را فشار دهید یا با گاز کامل ، کمی از وقت خود را صرف عالی کنید نه زمانی که هستید. برای کسب و کار شما نیز بسیار عالی است!