جنگ گروهی بر سر بیماری قلبی

من در واقع محصول محیط خود هستم. من یک پرستار جراحی قلب و قلب در یکی از مشهورترین تیم های قلب باز در کشور ، شاید در جهان هستم. بنابراین ، من در فرهنگ برش ، کراوات ، ترمیم غوطه ور شده ام ، به این معنی که من به دنبال درمان جراحی به عنوان “درمان” در مورد بیماری های قلبی هستم.

با خواندن کتابی به نام “سفر به قلب” اثر دیوید مونگان به این “غوطه وری” یا شاید نزدیک بینی نزدیک شدم. در این کتاب آموزنده ، متوجه شدم که پیشگامان تشخیص بیماری های قلبی (و هنوز) متخصصان قلب هستند. با خواندن آن کتاب متوجه شدم که من به عنوان یک پرستار قلب باز فقط طوطی می کنم که فکر می کردم درمان یا درمانی برای افرادی است که برای بیماری قلبی قابل اثبات خود نیاز به نوعی مداخله دارند.

در حال حاضر ، در واقع ، من در موسسه ای کار می کنم (خدا ، خوب به نظر نمی رسد!) ، جایی که بیمارانی که بیشتر اوقات مراجعه می کنند نیازی به مداخله جراحی ندارند. این بیماران از بیماران با شدت بالا هستند که عمدتاً بیماران جراحی مجدد هستند (2 ، 3 ، 4 ، 5 … جراحی قلب باز). آنها با سایر فرآیندهای بیماری به غیر از عامل اصلی بیماری قلبی در حال بازی هستند و ممکن است این بیماران از مداخله جراحی در سایر مراکز خودداری کنند. به عبارت دیگر ، ما می بینیم که به بسیاری از بیماران گفته شده است که به خانه بروند و بمیرند. ارائه آنها در OR ما معمولاً آخرین امید آنها است.

گفته می شود ، گروهی از بیماران هستند که اگر توسط متخصص قلب مجرب و باهوش انجام شوند ، دکتر متخصص قلب در مشهد با روشهای استنت گذاری خوب عمل می کنند و معتقدند که بیمار نامزد اصلی این روش است. آنچه من از خواندن کتاب آقای موناگان آموخته ام ، این است که بیماری قلبی و درمان آن در برخی بیمارستان ها بیشتر کالایی است و نماینده آن بیمار است.

به نظر می رسد که اساساً یک جنگ گروهی بر سر بیماری های قلبی در جریان است و درمان آن بین جراحان و متخصصان قلب است. اگر شما بیمار هستید ، این به شما بستگی دارد که خود را با حقایق مربوط به گزینه های درمان “مسلح” کنید ، نوع بیماری قلبی خود را بفهمید و درک کنید که چه نوع درمان هایی بهترین کیفیت زندگی را برای شما به ارمغان می آورد!

نویسنده ، ADRIENNE ZURUB پرستار سابق جراحی قلب و عروق با بیش از بیست و پنج سال سابقه در تیم پیوند قلب/قلب باز در کلینیک کلیولند است. او یک CNOR (اتاق عمل پرستار دارای مجوز) است. او پرستار نجوا کننده است! او گوینده/بازیگر/شاعر/و کمدین ایستاده است. او به عنوان کمدین در باشگاه هایی در شهر نیویورک و لس آنجلس اجرا کرده است. او در تئاتر قطعات اجرایی انفرادی خود را در تئاتر عمومی کلیولند نوشته و اجرا کرده است. او در تئاتر تاریخی کارامو به عنوان بخشی از Arenafest اجرا کرد. او متعلق به Toastmasters Club 6500 ، NSAOhio ، AKA Sorority ، Inc و داوطلبان در جامعه کلیولند بزرگ به عنوان سخنران است.